Agencja Reklamowa ALLMAX Rzeszów | Usługi Reklamowe 
Agencja Reklamowa ALLMAX
ALLMAX Rzeszów - logotyp Start Kontakt
Logotyp ALLMAX Rzeszów - Dobra Agencja Reklamowa

Agencja reklamowa ALLMAX Rzeszów

Jesteśmy doświadczoną agencją reklamową, która kompleksowo projektuje, tworzy oraz montuje reklamę zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną. Przez 30 lat nieustannej działalności wypracowaliśmy skuteczne techniki, dzieki którym tworzymy satysfakcjonujące reklamy, zwiększające widoczość Państwa firm, co przekłada się na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie obrotu. Połączenie lat doświadczeń wraz z młodą energią pozwala nam zachować odpowiednią dynamikę działania, bez utraty czasu i aktywów na eksperymenty.


Produkujemy loga i napisy świetlne LED

Produkujemy loga i napisy świetlne LED

Litery blokowe LED są jedną z najbardziej widocznych w przestrzeni miejskiej form identyfikacji zewnętrznej. Wykonujemy z plexi, aluminium, PCV najwyższej jakości. Użyte wewnątrz moduły LED posiadają certyfikaty jakości oraz gwarantują duże oszczędności w zużyciu prądu. Zapewniamy wykonanie liter w sposób zapewniający wieloletnie użytkowanie a po okresie gwarancji oferujemy serwis pogwarancyjny.

Tworzymy kasetony świetlne LED

Z czołem plexi lub frezowanego kompozytu aluminiowego. W pierwszym przypadku stosujemy profil aluminiowy o szerokości 10, 14 lub 16 cm, a konstrukcja zapewnia trwałość zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Grafika wyklejona na płycie czołowej z plexi jest wsuwana w profil i taki kaseton może być jedno- bądź dwustronny. W drugim przypadku grafika jest frezowana w płycie kompozytowej, a litery podklejane od spodu plexą -świecą. Czoło kasetonu nie przepuszcza wówczas światła.

Tworzymy kasetony świetlne LED
Oklejamy pojazdy osobowe i ciężarowe

Oklejamy pojazdy osobowe i ciężarowe

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów oferujemy oklejanie 4 typami foli. Folia wycinana ploterowo doskonale sprawdzi się do umieszczenia loga lub napisów na powierzchniach względnie prostych. W sytuacji gdy występują przetłoczenia, łuki najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie foli wylewanej, która podatna jest na kształtwoanie podczas aplikacji. Folia polimerowa oferuje możliwość wydruku dowolnego obrazu, który zabezpieczamy laminatem przed czynnikami zewnętrznymi. Do oklejania szyb stosujemy folię perforowaną - one way vision. W zależności od pojazdu oraz projektu graficznego łączymy wszystkie powyższe techniki. Wykonujemy również nadruki na plandekach do naczep wraz z zaoczkowianiem.

Zdobimy witryny sklepowe i stoiska

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu reklamy outdoor & indoor oraz wszechstrona oferta, dają naszym klientom możliwość wykoania w jednym miejscu komplekoswych usług takich jak totemy, pylony, tablice reklamowe wolnostojące, szyldy, litery i logotypy 3D, konstrukcje reklamowe, reklamy wielkoformatowe, roll'upy, standy nietypowe, oklejanie witryn.

W agencji reklamowej ALLMAX Rzeszów szanujemy Twój czas. Jeśli zdecydują się Państwo na wykonanie reklamy u nas rozmawiacie Państwo bezpośrednio z grafikiem odpowiedzialnym za prototyp oraz projekt finalny.

Zdobimy witryny sklepowe i stoiska
Montujemy prezentery świetlne z plexi

Montujemy prezentery świetlne z plexi

Specjalizujemy się w wykonywaniu trwałych, eleganckich tablic o dowolnym rozmiarze, które doskonale sprawdzą się przy wejściach, w formie wizytówki na drzwi, jako informacja, pamiątka czy numer domu. Na tablicy umieszczamy napisy z foli ciętej ploterowo lub litery 3D. Dla klientów, którzy chcą maksymalnie zwiększyć poziom widoczności oferujemy zastosowanie podświetlenia LED. Korzystając z 30 letniego doświadczenia w branży doradzamy optymalne rozwiązanie oraz wykonujemy profesjonalny montaż.

Drukujemy i oklejamy fototapety

Nowoczesne fototapety to sprawdzony sposób na stworzenie unikatowego klimatu wewnątrz pomieszczenia. W zależności od wybranego motywu oraz kolorystyki tapeta może wpływać łagodząco na nastrój lub stymulować wyobraźnie. Idealnie nadaję się do udekorowania biura, domu, sklepów, pubów, restauracji, wizualizacji przestrzennych. Ciekawy efekt, moża uzyskać przenoszac motyw fototapety na inne elementy architektury wnętrza. W przypadku gdy fototapeta jest narażona na zachlapanie, koniencze jest zastosowanie laminatu chroniącego. Na życzenie klienta wykonujemy profesjonalną aplikację.

Drukujemy i oklejamy fototapety
Produkujemy totemy, pylony, rollupy

Produkujemy totemy, pylony, rollupy

Totemy, pylony zazwyczaj umieszczane są jako witacze przed bramą wiazdową, przy drodze dojazdowej ze względu na wysoką skuteczność w zwiększaniu widoczności w miejscach słabo widocznych lub gdy celem jest przebicie się pośród konkurencji. Z tego typu reklamy zewnętrznej chętnie korzystają lotniska, stacje paliw, hotele, restauracje, sklepy, średnie i duże przedsiębiorstwa. Przynosi ona szereg korzyści takich jak wzmocnienie wizerunku, podniesienie prestiżu, budowanie zaufania i świadomości marki a przede wszystkim przyciąga nowych klientów.

Z kolei rollup'y doskonale spiszą się jako prezentery podczas targów, wydarzeń promocyjnych oraz konferencji biznesowych. Ta forma reklamy jest prosta, skuteczna i elegancka. Dodatkowo umożliwa przemieszczanie oraz wymianę grafiki gdy wystąpi potrzeba.

Projektujemy i drukujemy banery reklamowe

Drukowane bannery reklamowe są jadną z najsłynniejszych form promowania przedsiębiorstw towarów, usług bądź osób. O skuteczności tego typu reklamy decyduje umiejscowienie, pomysłowość projektanta, jakość wykonania. Wysoka efektywność, sprzyjająca cena, łatwy montaż, możliwośc zmiany położenia, to zdecydowane atuty, które wpływają korzystnie na popularność. Niezależnie czy chcą Państwo jedynie sprzedać działkę, czy planują wielką kampanie polityczną, klasyczny banner reklamowy to absolutny must have.

Projketujemy i drukujemy banery reklamowe
Tworzymy ulotki, wizytówki, pocztówki

Tworzymy ulotki, wizytówki, pocztówki

Tego typu reklama ma konkretne przeznaczenie i powinna mieć jasno sprecyzowaną grupę docelową.

Wizytówka ma za zadanie podtrzymać kontakt biznesowy z partnerami, wspomaga identyfikację wizualną marki na rynku, a ciekawy format graficzny pozwala pozostawić pozytywne wrażenie, co zachęci do daleszej eksploracji.

Ulotka powinna informować potencjalnego klienta o możliwości skorzystania z usługi lub zachęcać do zakupu towaru. Dobrze zaprojektowana i wykonana wizytówka jest zwiezła w treści, estetyczna i wzywa odbiorcę do podjęcia konkretnego działania.

Nasze produkty drukujemy na papierze kredowym lub PCV. Oferujemy również uszlachetnienie folią matową, połyskową, aksamitną - soft touch.

Spawamy konstrukcje stalowe, aluminiowe

Jako fachowcy od reklamy posiadamy w swoich szeregach specjalistów, którzy poza uprawnieniami spawacza, posiadają doświadczenie tworzeniu konstrukcji od projektu, poprzez dobór materiałów o odpowiedniej wytrzymałości po kompleksowe wykonanie konstrukcji.

Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie. Klient określa cel a my doradzamy i szukamy optymalnego rozwiązania pomiędzy ceną a wytrzymałością. Spawamy metodą mig-mag.

Spawamy kosntrukcje stalowe, aluminiowe
Wykonujemy nadruki na odzieży

Wykonujemy nadruki na odzieży

Wykonujemy nadruki na odzieży reklamowej, sportowej, korporacyjnej i roboczej metodami sublimacji, flex, flock.

Z przyjemnością przeniesiemy Państwa wizję do pliku graficznego, który nastepnie za pomocą dobrze znanego zaklęcia "hokus pokus" w magiczny sposób umieścimy na Państwa odzieży. Współpracujemy z hurtowniami, w których możemy dla Państwa zamówić kamizelki, koszulki, dresy, stroje sportowe, robocze itp.

Jesteśmy w stanie stworzyć nowy lub odwzorować dowolny istniejący kształt, logo czy napis. Własna koszulka to super pomysł na rozbawienie znajomych, udany prezent, odzwierciedlenie nietuzinkowej osobowości lub zaprowadzenie firmowego dress code'u.

Wycinamy ploterowo po obrysie

Pośród palety usług oferowanych przez agencję reklamową ALLMAX, naszą ulubioną jest wycinanie konturowe foli ruchem wleczonym. Dzięki technologi systemu optycznego pozycjonowania mediów (OPOS), umożliwiającą kompensację odkształceń materiału na całej szerokości urządzenia, duże zadania cięcia po obrysie wykonujemy niezwykle szybko i precyzyjnie. Lata doświadczeń w branży oraz opinie naszych klientów skłoniły nas do korzystania z folii wyprodukowanych wyłącznie przez sprawdzonych producentów, gwarantujących bardzo dobrą jakość i długą eksploatację.

Idealne naklejki, wyraziste kształty oraz litery, tuning wizualny, odzież nadrukowana w technologi flex to tylko kilka ze wspaniałych możliwości zastosowania plotera tnącego.

Wycinamy ploterowo po obrysie

Lat na rynku30
Oceny na Facebook 5.0
Oceny na Google 4.9
ALLMAX © Rzeszów 2020
Polubień 247
Unikalnych odsłon
Wszystkich odsłon